Prieks, ka esi te!

Kā notiek preču piegāde?

Tavai ērtībai, pasūtījumu piegādei tiek piedāvātas vairākas opcijas. Visi pasūtījumi, kuru kopsumma pārsniedz 15 Eur, tiks piegādādi BEZ MAKSAS, ja izvēlēsies Pastu vai Omniva pakomātu piegādei Latvijā, bet kurjerpiegādes un piegādes ārpus Latvijas - par pazeminātu maksu.

2.50 € 2.50 € Latvijā
4.50 € ārpus Latvijas
no 2.50 €
Omniva ir Baltijas valstīs unikāls, āra apstākļos izmantojams sūtījumu terminālis - pakomāts.

Izvēloties šo piegādes veidu, pie pasūtījuma noformēšanas, būs jānorāda kurā pakomātā vēlēsies izņemt savu sūtījumu. Šobrīd Omniva pakomāti atrodas sekojošās adresēs:

Pasūtījuma saņemšana ir pavisam vienkārša - pasūtījums tiks izsūtīts uz Tevis izvēlēto Omniva pakomātu. Tiklīdz pasūtījums būs ieradies pakomātā, uz Tavu tālruni tiks izsūtīta informatīva īzsiņa, kas saturēs īpašu kodu, kuru ievadot pakomāta sistēmā, tiks atvērts nodalījums, kurā atradīsies Tavs pasūtījums.

Papildus informāciju par Omniva, lūdzu, skatīt te: https://omniva.lv


Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijā, ar vairāk nekā 600 pasta nodaļām.

Pēc pasūtījuma veikšanas un apmaksas, izsūtīsim pasūtījumu uz Latvijas Pasta nodaļu, kas norādīta kontaktinformācijā. Tiklīdz pasūtījums būs ieradies pasta nodaļā, uz Tavu tālruni tiks izsūtīta informatīva īzsiņa, kas saturēs īpašu kodu, kuru uzrādot pasta nodaļā, būs iespējams saņemt sūtījumu. Sūtījuma izņemšanai būs nepieciešams personas apliecinošs dokuments.(Izņemt sūtījumu varēs tikai tā persona, kura tika norādīta kā saņēmējs, veicot pasūtījumu) Sūtījums jāizņem 7 dienu laikā no uzaicinājuma saņemšanas brīža.


Omniva KURJERPASTS ir "no rokas rokā" serviss, kas nozīmē, ka sūtījums tiks piegādāts Tev pēc adreses un nodots personīgi, tā ietaupot Tev laiku, ko patērētu dodoties izņemt sūtījumu.

Pirms piegādes Kurjers ar Tevi telefoniski sazināsies, lai precizētu piegādes laiku, tāpēc ir ļoti svarīgi, lai būtu iespējams sazvanīt telefona numuru, kas norādīts kontaktinformācijā.

Pakalpojuma maksa tiek automātiski aprēķināta pēc adreses uz kuru tiks veikta piegāde. Lai noskaidrotu precīzas pasūtījuma piegādes izmaksas, ievieto grozā visas preces un dodies uz “Pirkumu Grozu”, kur piegādātāja izvēles sadaļā, redzēsi pasūtījuma piegādes izmaksas, tai skaitā precīzas kurjerpasta izmaksas.

1. ZONA
Rīga, Jūrmala
2. ZONA
Latvijas lielākās pilsētas, lielākie novadu centri*
3. ZONA
Pārējā Latvija
2.50 € 3.50 € 4.50 €

* Latvijas lielākās pilsētas: Daugavpils, Jēkabpils, Jelgava, Jūrmala, Liepāja, Rēzekne, Valmiera, Ventspils;
* Lielākie novadu centri: Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Dobele, Gulbene, Krāslava, Kuldīga, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Saldus, Talsi, Tukums