Prieks, ka esi te!

par beebaby

Ginta ar abām meitām Čau! Mani sauc Ginta, esmu mamma divām jaukām meitiņām, kuras es dievinu pucēt. Viņas ir liela iedvesma maniem darbiņiem, kā arī šim veikaliņam.

Kā radās Beebaby? Viss sākās ar meitas piedzimšanu un manu vēlmi pašai radīt tai skaistas matu rotas. Man bija svarīgi, lai būtu daudz dažādu krāsu un veidu, lai tās būtu interesantas un varētu viegli pieskaņot apģērbam, kā arī tām bija jābūt viegli ievietojamām matos, neradot lieku diskomfortu.
Bantīšu kolekcija auga, sāku tās darināt tuvākajiem draugiem un paziņām, tad, labo atsauksmju iedrošināta, sāku piedalīties arī amatnieku tirdziņos. Saņemot tur lielu atsaucību, guvu pozitīvu lādiņu šo lietu attīstīt, radot šo veikaliņu ar nosaukumu - Beebaby!

Šobrīd BeeBaby inteneta veikaliņā ir iespējams iegādāties manis veidotās matu bantītes, kā arī matu lentes, kas piemērotas jaundzimušajiem, lai arī visjaunākas meitenes var pucēties ar šim skaistajām matu rotām.

Par visiem jaunumiem Tu vari uzzināt sākumlapā parakstoties uz jaunumu saņemšanu epastā.

Ar mani sazināties vari, sūtot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai zvanot – 29483339

Paldies viesiem! Ginta