Prieks, ka esi te!

Kā veikt pasūtījumu?

Atrodoties izvēlētā produkta lapā, uzejot ar peli uz jebkuras preču bildītes, virs tās parādās 2 pogas:

  • Apskatīt tuvāk – spiežot šo pogu, apskatei atvērsies jauna, lielāka preces bilde.
  • Pievienot grozam – spied šo pogu un produkts tiks pievienots grozam. Par preces pievienošanu grozam liecinās arī paziņojums, kas parādīsies ekrāna vidū, pēc šīs pogas nospiešanas

Kad grozā ir viss ko vēlies un vajadzīgajā daudzumā, dodies uz grozu un spied pogu “PIRKT”. Šajā brīdī iespējams būs jāielogojas ar Beebaby reģistrētā lietotāja kontu vai jāizveido to, pēc tā būs jāizvēlās piegādes veids kā arī maksāšanas veids un jāapstiprina pasūtījums.

Kas notiek pēc pasūtījuma veikšanas?

Pasūtījuma sagatavošana

Katrs pasūtījums pēc tā saņemšanas tiek individuāli izgatavots. Pasūtījuma sagatavošana parasti neaizņem vairāk par vienu dienu, tomēr lielāks pasūtījums vai neparedzēts pieprasījums var nedaudz pagarināt šo periodu, tāpēc, ja bantītes nepieciešamas uz kādu konkrētu datumu, lūdzu, mani par to laicīgi informēt, lai noskaidrotu vai tas ir izdarāms.

Kad visas bantītes ir sagatavotas, tās tiek rūpīgi iepakotas mūsu īpašajās dabīgā Kraft kartona kastītēs un būs gatavas dāvināšanai, ja tas nepieciešams.

Piegāde

Pasūtījumus izsūtu uz jebkuru adresi visā plašajā pasaulē. Piegāde Latvijā parasti ir vienas darba dienas laikā no izsūtīšanas brīža, Eiropas valstis aizņem 3-5 dienas, bet ārpus Eiropas tas prasīs 5-14 dienas, atkarībā no piegādes vietas.

Kā jau iepriekš rakstīju, ja nepieciešams steidzams pasūtījums, lūdzu, sazinies ar mani, lai precizētu izgatavošanas un piegādes laikus.

Plašāku informāciju par piegādes veidiem un cenām atradīsi sadaļā "Par Piegādi”.